3. ročník

Otevřena další část chodníku

17. srpna byla otevřena další část sochařského chodníku symposia Cesta mramoru v Dobřichovicích. Slavnost zahájil starosta Dobřichovic Michael Pánek spolu s organizátorem symposia sochařem Petrem Váňou.

Otevření další části chodníku

Městský úřad v Dobřichovicích si Vás dovoluje pozvat na otevření další části chodníku, na kterém byly osazeny sochy ze III. ročníku sochařského symposia.
Slavnostní odhalení soch bude zahájeno v neděli 17. srpna 2008 v 16.00 hodin u sochy Ukřižování na křižovatce ulic Karlická a Pražská.

Slavnostní představení soch III ročníku symposia Cesta mramoru Dodřichovice

V neděli 12. srpna ve tři hodiny odpoledne vyvrcholil III ročník symposia Cesta mramoru slavnostním odhalením nových soch v prostorách nádvoří dobřichovického zámku.

Autoři

Slavnostní představení soch

Vážení, město Dobřichovice Vás tímto srdečně zve na slavnostní představení soch 3. ročníku sochařského symposia Cesta mramoru které proběhne v neděli 12. srpna od 15h u dobřichovického zámku.

III. ročník symposia začíná

Dnes začal III. ročník sochařského symposia Cesta mramoru, na které přijeli čtyři sochaři: Emanuela Camacci (Itálie), František Svátek (Česká Republika), Jean-Paul Chablais (Francie) a Taylor Cordel (USA).

Připravuje se III. Ročník

Od 16. července do 13. srpna 2007 bude probíhat III. ročník sochařského symposia Cesta Mramoru. Chtěl bych velice poděkovat městu Dobřichovice, které tak již šestým rokem drží ochrannou ruku nad tímto projektem, nese největší část nákladů a podílí se na organizaci.